menü

"Yapılmayanı yapmak, olmayanı üretmek için varız."

ENG | DE

VİZYONUMUZ

Her çeşit insan ihtiyaçlarına uygun yapılarımızı geniş alanlara yaymak.

MİSYONUMUZ

Yaşama dair, ergonomik, kaliteli, evrensel yaşam ilkelerine uygun yenilikçi yapılar inşaa etmek.

DEĞERLERİMİZ

Kalite
Güvenirlilik
Yaratıcılık
Mükemmellik

TAYA İNŞAAT

2001 yılında AL-CON İNŞAAT olarak kurulan ve Türkiye çapında birçok projeye imza atan şirketimiz faaliyetlerine 2009 yılından itibaren TAYA İNŞAAT olarak devam etmekte ve ağırlıkla Alanya bölgesinde birbirinde özel projelerin hayata geçmesini sağlamıştır. Amacımız müşterilemizin güvenlik, kalite, işlevsellik ve estetik konularındaki beklentilerinden fazlasını sunan konutlar ve iş alanları inşaa etmektir.

TAYA İnşaat olarak mükemmellikten ödün vermemek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve gelecek nesillerinde çıkarlarını korumak için her zaman yenilikçi ve istikrarlı olmaya çaba sarfediyoruz. Her geçen yıl da proaktif yaklaşımımız ve sunduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerimizle birlikte büyümekteyiz.

Yüksek teknoloji ve konfora sahip, çağdaş mimari projeler ile “ömür boyu” üst kalite hizmeti sunmaktayız. Kısa ve uzun vadeli yatırım imkanları dışında yapmış olduğumuz projelerde size rahat bir yaşam tarzını da sunmaktayız. Ayrıca profesyonel hizmet sunumları ve gayrimenkulünüzün kâr durumunu da üst düzeye çıkartıp memnuniyetinizi arttırmayı hedeflemekteyiz. Uluslararası statüde sosyal, ticari, turistik yapılar inşaa eden firmamız tecrübeli ve seçkin kadrosuyla kısa sürede büyük işlere imza atmıştır. Sadece Alanya ve çevresinde kamu binaları haricinde 2000’nin üzerinde konut ve 200’ün üzerinde villa inşaatı gerçekleştirmiş olan TAYA İNŞAAT birçok yerli ve yabancı müşterisini ev ve işyeri sahibi yapmıştır.